E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
DANISH WIND POWER ACADEMY
IBC SOLAR
İPRAGAZ

Hamburg Messe GMBH'nin Türkiye'deki Yeni Temsilcisi: Feustel Fairs and Travel

Hamburg Messe GMBH'nin Türkiye'deki Yeni  Temsilcisi: Feustel Fairs and Travel

14 Aralık 2017 Perşembe / 11:27 | HABERLER
138. Sayı (138)
418 kez okundu

Yılda 40'dan fazla etkinlik, 15.000'e yakın katılımcı ve 700.000'den fazla ziyaretçisiyle Avrupa'nın büyük fuar organizatörlerinden Hamburg Messe und Congress GmbH'in Türkiye'deki yeni temsilcisi Feustel Fairs & Travel oldu.

40 yılı aşkın süredir fuar temsilciliği yapan Feustel, her yıl portföyünde bulundurduğu sayısız fuarlara Türkiye'den binlerce katılımcı ve ziyaretçi göndermekte. HMC ile birlikte resmi temsilcilik sayısını üçe çıkaran Feustel, etkinlik portföyünü de genişletiyor.

SMM ve WindEnergy

Hamburg Messe und Congress GmbH, bünyesinde bulundurduğu Gemi İmalatı ve Denizcilik Fuarı SMM ve Rüzgar Enerjisi Fuarı ve Kongresi WindEnergy Hamburg'un Türkiye'deki satış ve pazarlama faaliyetlerine Feustel ile birlikte hız kazandırdı. 2018'in Eylül ayında düzenlenecek fuarlara Türkiye'den de ilgi büyük. İki yılda bir düzenlenen fuarlarda yine sektörün önemli markaları ve profesyonelleri bir araya gelecek ve endüstrinin büyük firmaların buluşacağı ideal platformu oluşturacak.


 

İlginizi çekebilir...

Mikro Şebekeler-Micro Grid

Yenilenebilir enerjinin gelişimi ile şebeke altyapılarımız büyük bir değişime girmektedir....
20 Temmuz 2018 Cuma / 11:16

Türkiye'de Biyogaz Üretimi ve Biyogaz Üretimi İstatistik Bilgileri

Gün geçtikçe gelişen teknoloji ve nüfus yoğunluğu ile birlikte artan enerji açığı yenilenebilir enerji kaynakların önemini artırmıştır....
19 Temmuz 2018 Perşembe / 11:17

Garanti'den Zorlu Enerji'ye Yeşil Kredi

Garanti Bankası, Zorlu Enerji'ye sağladığı 10 milyon ABD Doları tutarındaki kredinin faizini şirketin sürdürülebilirlik performansına endeksleyere...
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 12:46