E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

Smart Energy ICSG İstanbul 2019'un Gümüş Sponsoru ol

Smart Energy ICSG İstanbul 2019'un Gümüş Sponsoru ol

17 Nisan 2019 Çarşamba / 16:33 | HABERLER92 kez okundu

Güneş enerjisi sektörünün önde gelen yatırımcılarından biri olan Smart Energy, 25-26 Nisan’da enerji sektörünü bir araya getirecek olan ICSG İstanbul 2019’un gümüş sponsoru oldu. Sektörün yerlileşmesi için önemli çalışmalar yürüten Smart Energy, fuar boyunca geleceğin akıllı şehirlerinde güneş enerjisi teknolojilerinin yaygınlaşmasının önemine dikkat çekecek.

Avrupa ve Türkiye’de pek çok güneş enerjisi santralinde (GES) imzası bulunan, aynı zamanda Gebze’de ürettiği güneş panelleri ile ülkemizin önde gelen üreticileri arasında yer alan Smart Energy, enerji sektörünün önde gelenleriyle buluşmaya ve sektördeki tecrübesini aktarmaya devam ediyor.

Sürdürülebilir, refah seviyesi yüksek ve doğal kaynaklara saygılı bir anlayışla yönetilen akıllı şehirler için temiz enerjiye yatırım yapmanın gerekliliğine inanan Smart Energy, geleceğin akıllı şehirlerine yön verecek tüm konuların ele alınacağı ve enerji sektöründeki paydaşları bir araya getirecek olan ICSG İstanbul 2019’un (7. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı) gümüş sponsoru oldu.

25-26 Nisan 2019 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek fuar boyunca Smart Energy standında Half-Cut Cell, Mono PERC Black, Cam-Cam gibi yeni nesil premium güneş panellerini sergilenecek. Smart Energy yetkilileri, iki gün boyunca yatırımcılarla bir araya gelecek ve güneş enerjisi teknolojisi alanındaki en güncel gelişmeleri katılımcılarla paylaşacak.

Mevcut standartların üstüne çıkan kalitesiyle hem Türkiye’deki hem de dünyanın pek çok ülkesindeki GES yatırımlarında tercih edilen Smart Energy, Ar-Ge’ye yaptığı yatırımlar ve yürüttüğü yerlileştirme çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Dünyanın en iyi panellerini Türkiye’de üretme ve panel ithalatını önleme hedefi ile faaliyetlerine devam eden Smart Energy, Türkiye’nin güneş panelinde dışa bağımlılığını azaltacak çalışmaları hayata geçiriyor. Smart Energy’nin 800 MW kapasiteli tesisinde üretilen üstün kaliteli premium güneş panelleri Almanya, İspanya, İtalya, Ukrayna ve Avusturya gibi ülkelere ihraç ediliyor. Panel ihracatçısı, GES yatırımcısı ve EPC hizmetleriyle 7 farklı ülkede faaliyetini sürdüren Smart Energy, 2019 ve sonrasında da ürettiği panellerini Avrupa ve Amerika’nın yanı sıra, MENA (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) ülkelerine ihraç etmeyi ve 2020 yılında faaliyet gösterdiği ülke sayısını 20’ye çıkarmayı hedefliyor.


 


İlginizi çekebilir...

Akfen Yenilenebilir Enerji'nin Üçpınar RES Projesi Üretime Başladı

Akfen Yenilenebilir Enerji, Çanakkale'de 143 milyon dolarlık yatırıma sahip 112 MW'lık Üçpınar Rüzgar Enerji Santrali (RES) projesinin 51 MW&#...
23 Mayıs 2019 Perşembe / 11:01

Aylık Mahsuplaşma Düzenlemesi Yayımlandı

9 milyondan fazla bina stoku ile çatı üzeri güneş enerjisi potansiyeli en yüksek ülkelerden biri olan Türkiye'de yeni bir dönem başladı....
13 Mayıs 2019 Pazartesi / 09:04

TTMD Enerji Depolama ve Isı Pompası Komitesi Kuruldu

'Uluslararası Enerji Ajansı Enerji Depolamasıyla Enerji Tasarrufu Programı' kapsamında Annex-27 için 7. Ulusal Çalışma Grubu Toplantısı aynı z...
8 Mayıs 2019 Çarşamba / 11:39

 

 • Boat Builder Türkiye
 • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
 • Doğalgaz Dergisi
 • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
 • Tersane Dergisi
 • Tesisat Dergisi
 • Yalıtım Dergisi
 • Yangın ve Güvenlik
 • YeşilBina Dergisi
 • Klima ve Soğutma Rehberi
 • Yangın ve Güvenlik Rehberi

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.