E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
DANISH WIND POWER ACADEMY
İPRAGAZ
IBC SOLAR

WindeEnergy Humburg Kapılarını Açıyor

WindeEnergy Humburg Kapılarını Açıyor

13 Eylül 2018 Perşembe / 14:14 | YENİLENEBİLİR ENERJİ495 kez okundu

Son yıllarda rüzgar türbin üterim fiyatlarının düşmesini sağlamak için oluşan baskı, teknolojik alanda büyük gelişmelerin yaşanmasını sağlıyor. Türbin ve rotor boyutları etkileyici bir şekilde büyüdü ve diğer birçok yenilik enerji maliyet verimliliği açısından önemli gelişmeler sağladı. Dünya çapında artan sayıda ülkede büyüyen onshore ve offshore projelerin ihalesi için ihale sistemlerinin tanıtımı uluslararası rekabete yoğunlaşmaya katkıda bulundu.

25 ile 28 Eylül tarihleri arasında, dünyanın önde gelen onshore ve offshore rüzgar endüstrisi oyuncuları için düzenlenecek WindeEnergy Humburg, dünyanın dört bir yanından 1400 katılımcı için kapılarını açacak. Windeurope, paralel olarak Hamburg Messe sitesinde küresel konferansını yapacak.

Hamburg'daki Küresel Rüzgar Zirvesi'nde, endüstri mevcut ve gelişmekte olan teknolojilerle nelerin başarılabileceğini gösterecek ve tartışacak. 25 - 28 Eylül tarihleri arasında dünyanın en önde gelen 1400 katılımcısı bulunan, kıyı ve deniz rüzgar endüstrisi için dünyanın önde gelen fuarlarından biri olan WindEnergy Hamburg kapılarını açacak.


 


İlginizi çekebilir...

Büyük Ölçekli Güneş Enerjisi Santrallerinde İnverter Seçimi

Dünya genelinde 2040 yılına kadar enerji üretimine yapılacak yatırımın 12 trilyon dolar olacağı ve bu tutarın yaklaşık 3,9 trilyon dolarının ise güneş...
17 Eylül 2018 Pazartesi / 16:07

Ottan Çöpten Enerji

Sadece ottan çöpten değil her türlü organik madde ve organik atıktan enerji üretmek mümkündür....
19 Temmuz 2018 Perşembe / 10:58

RES'ler Çorum'da Enerji Üretimine Başladı

2016 yılı Eylül ayında 4 rüzgar türbini jeneratörü için Çorum Belediyesi ile anahtar teslim sözleşme imzalayan LEITWIND'in türbinleri, belediyenin...
8 Haziran 2018 Cuma / 10:51