E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
LAYHER İSKELE
İŞBİR ELEKTRİK
SIEMENS A.Ş.
İZAYDAŞ
MITSUBISHI ELECTRIC

Viessmann Bayileri ile Antalya'da Buluştu

Viessmann Bayileri ile Antalya'da Buluştu

4 Mayıs 2018 Cuma / 11:17 | ENERJİ VERİMLİLİĞİ
141. Sayı (Nisan 2018)
15 kez okundu

Viessmann A.Ş.’nin 15-17 Şubat tarihlerinde Antalya’daki Susesi Luxurt Resort’ta düzenlediği bayi toplantısı, sayıları 300’ü aşan bayi ve Viessmann çalışanlarının katılımıyla gerçekleşti. Viessmann A.Ş. Genel Müdürü Dr. Celalettin Çelik yaptığı açılış konuşmasında 2017 sektörel değerlendirmelerini katılımcılarla paylaşırken, sektördeki geleceğe yönelik teknolojiler ve yenilikler ile Viessmann’ın bu alanlardaki yatırımlarını misafirlere aktardı.

Almanya Başbakanı Angela Merkel’in katılımıyla açılışı gerçekleşen Viessmann Grubu’nun yeni teknolojik araştırma ve geliştirme merkezi Technikum’un Viessmann’ın şimdiye kadarki en büyük yatırımı olduğunu belirten Çelik, Viessmann’ın “100+, yeni bir yüzyıla” sloganını benimsediği yeni yüzyılında, başta dijitalleşme olmak üzere pek çok projeye imza atacağını ifade etti. Konuşmasında ERP yönetmeliği nedeniyle 2018’in sektör için belirleyici bir sene olacağını vurgulayan Çelik, Viessmann’ın yenilikçi teknolojilerle tamamlanan eksiksiz ürün programı, yerel üretici kimliği ve satış destek projelerine de değindi ve 2017’de gösterdikleri performans için katılımcılara teşekkür etti. Programın devamında konuşan Export Müdürü Armin Fleck, 2017’de 100. yılını kutlayan markanın yüzünün hep geleceğe dönük olacağını, geçmişte ısıtma ürünleri ve çözümleri sunarken, bundan böyle bir adım daha ileriye giderek müşteri odaklı dijital çözümler sunacaklarını belirtti.

2017’nin şirket yönetiminin 4. nesil temsilcisi Maximillian Viessmann’a devredilmesi nedeniyle de önem teşkil ettiğini ifade eden Fleck, “Her şeyden önce sektördeki değişimin farkında olmalıyız. Dijital bir çağda yaşıyoruz ve çevremizdeki değişime ayak uydurmak ve hatta değişime yön veren tarafta olmalıyız, yeni bakış açıları yeni fırsatlar yaratır.” dedi ve Viessmann Türkiye ekibi ile bu başarıda katkısı olan bayilere teşekkürlerini bildirdi.

Açılış konuşmaları sonrasında oturumlar halinde gerçekleşen “Yeni İş Alanı Olarak Fotovoltaik Sistemler”, “İş Süreçlerinizi Kolaylaştıran Viessmann Dijital Müşteri Portalleri” ve “Yenilenen Yapısı ve Fırsatları ile Viessmann’ın Sadakat Programı Partner Plus” konulu workshoplarda katılımcılar interaktif bir ortamda konularla ilgili detaylı bilgilendirilme fırsatı buldular.

Toplantının 2. gününde “Özel Projeler için Özel Çözümler” isimli seminerde Viessmann ürünleri kullanılarak ulaşılan maksimum verim ile katma değer sağlanan projeler katılımcılara tanıtıldı. Sonrasında misafirler Cem Seymen’in “Yenilikçi Teknolojiler ile Enerji Verimliliği ve Sürdürülebilirlik” konulu seminerine katıldılar. Aynı gün yoğun katılımla gerçekleşen “Company Survivor” isimli yarışma esnasında keyifli anlar yaşandı. Toplantının son gecesinde gerçekleşengala yemeği öncesi yaptığı teşekkür konuşmasının ardından Viessmann A.Ş. Genel Müdürü Dr. Celalettin Çelik 2017 yılında çeşitli dallarda üstün başarı gösteren bayilere plaketlerini takdim etti. Gecenin devamında katılımcılar Öykü Gürman’ın zengin repertuarıyla gönüllerince eğlenerek yoğun iş temposu arasında deşarj olma fırsatı buldular.


 


İlginizi çekebilir...

Yaklaşık Sıfır Enerjili Bina Uygulamalarında Karşılaşılan Engel ve Zorluklara Genel Bir Bakış - 2

NZEB konusunda ilerleme kaydeden 8 Avrupa ülkesindeki mevcut binaların NZEB'e dönüştürülmesi safhasındaki engel ve zorluklar, 'karar verme'...
22 Kasım 2018 Perşembe / 11:12

Yaklaşık sıfır Enerjili Bina Uygulamalarında Karşılaşılan Engel ve Zorluklara Genel Bakış

Dünyada enerji tüketimi 1980'den bu yana yüzde 45 oranında artmıştır ve gün geçtikçe artmaya devam etmektedir....
24 Ekim 2018 Çarşamba / 14:02

Verimder Uyarıyor: Sahte Enerji Kimlik Belgesi'ne Dikkat

Yapılarda Enerji Verimliliği Derneği - VERİMDER, tüm Türkiye'de başlattığı enerji tasarrufu ve ısı yalıtımı seferberliğine, İzmir'de düzenledi...
12 Ekim 2018 Cuma / 14:23

©2018 Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | 15.12.2018 / 00:23:09