E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
KARYER ISI DEĞİŞTİRİCİLERİ
PETROL OFİSİ
İPRAGAZ GO
STANDART POMPA
ABB

Viessmann Bayileri ile Antalya'da Buluştu

Viessmann Bayileri ile Antalya'da Buluştu

4 Mayıs 2018 Cuma / 11:17 | ENERJİ VERİMLİLİĞİ
141. Sayı (141)
243 kez okundu

Viessmann A.Ş.’nin 15-17 Şubat tarihlerinde Antalya’daki Susesi Luxurt Resort’ta düzenlediği bayi toplantısı, sayıları 300’ü aşan bayi ve Viessmann çalışanlarının katılımıyla gerçekleşti. Viessmann A.Ş. Genel Müdürü Dr. Celalettin Çelik yaptığı açılış konuşmasında 2017 sektörel değerlendirmelerini katılımcılarla paylaşırken, sektördeki geleceğe yönelik teknolojiler ve yenilikler ile Viessmann’ın bu alanlardaki yatırımlarını misafirlere aktardı.

Almanya Başbakanı Angela Merkel’in katılımıyla açılışı gerçekleşen Viessmann Grubu’nun yeni teknolojik araştırma ve geliştirme merkezi Technikum’un Viessmann’ın şimdiye kadarki en büyük yatırımı olduğunu belirten Çelik, Viessmann’ın “100+, yeni bir yüzyıla” sloganını benimsediği yeni yüzyılında, başta dijitalleşme olmak üzere pek çok projeye imza atacağını ifade etti. Konuşmasında ERP yönetmeliği nedeniyle 2018’in sektör için belirleyici bir sene olacağını vurgulayan Çelik, Viessmann’ın yenilikçi teknolojilerle tamamlanan eksiksiz ürün programı, yerel üretici kimliği ve satış destek projelerine de değindi ve 2017’de gösterdikleri performans için katılımcılara teşekkür etti. Programın devamında konuşan Export Müdürü Armin Fleck, 2017’de 100. yılını kutlayan markanın yüzünün hep geleceğe dönük olacağını, geçmişte ısıtma ürünleri ve çözümleri sunarken, bundan böyle bir adım daha ileriye giderek müşteri odaklı dijital çözümler sunacaklarını belirtti.

2017’nin şirket yönetiminin 4. nesil temsilcisi Maximillian Viessmann’a devredilmesi nedeniyle de önem teşkil ettiğini ifade eden Fleck, “Her şeyden önce sektördeki değişimin farkında olmalıyız. Dijital bir çağda yaşıyoruz ve çevremizdeki değişime ayak uydurmak ve hatta değişime yön veren tarafta olmalıyız, yeni bakış açıları yeni fırsatlar yaratır.” dedi ve Viessmann Türkiye ekibi ile bu başarıda katkısı olan bayilere teşekkürlerini bildirdi.

Açılış konuşmaları sonrasında oturumlar halinde gerçekleşen “Yeni İş Alanı Olarak Fotovoltaik Sistemler”, “İş Süreçlerinizi Kolaylaştıran Viessmann Dijital Müşteri Portalleri” ve “Yenilenen Yapısı ve Fırsatları ile Viessmann’ın Sadakat Programı Partner Plus” konulu workshoplarda katılımcılar interaktif bir ortamda konularla ilgili detaylı bilgilendirilme fırsatı buldular.

Toplantının 2. gününde “Özel Projeler için Özel Çözümler” isimli seminerde Viessmann ürünleri kullanılarak ulaşılan maksimum verim ile katma değer sağlanan projeler katılımcılara tanıtıldı. Sonrasında misafirler Cem Seymen’in “Yenilikçi Teknolojiler ile Enerji Verimliliği ve Sürdürülebilirlik” konulu seminerine katıldılar. Aynı gün yoğun katılımla gerçekleşen “Company Survivor” isimli yarışma esnasında keyifli anlar yaşandı. Toplantının son gecesinde gerçekleşengala yemeği öncesi yaptığı teşekkür konuşmasının ardından Viessmann A.Ş. Genel Müdürü Dr. Celalettin Çelik 2017 yılında çeşitli dallarda üstün başarı gösteren bayilere plaketlerini takdim etti. Gecenin devamında katılımcılar Öykü Gürman’ın zengin repertuarıyla gönüllerince eğlenerek yoğun iş temposu arasında deşarj olma fırsatı buldular.


 


İlginizi çekebilir...

Wilo "Enerji Çözümleri" Projesi

Elektrikle çalışan makinelerde enerji tüketiminin yaklaşık yüzde 20'lik bir bölümü pompa sistemleri tarafından kullanılıyor....
18 Eylül 2018 Salı / 09:33

ErP Direktifi LOT 1 ve LOT 2 Hakkında Genel Bilgilendirme

Mert Eser Özdenoğlu Bosch Termoteknik, Ürün Yöneticisi...
5 Haziran 2018 Salı / 17:05

Yapılarda Enerji Verimliliği Derneği VERİMDER Kuruldu

Enerji verimliliği ve tasarrufu konularında farkındalık projeleri oluşturacak 'Yapılarda Enerji Verimliliği Derneği' (VERİMDER) faaliyete geçt...
29 Mayıs 2018 Salı / 15:19