E-Dergi Oku 

GoodWe SDT G2 Serisi İnvertörlerini Piyasaya Sürdü

GoodWe SDT G2 Serisi İnvertörlerini Piyasaya Sürdü

20 Mayıs 2020 | ÜRÜN6.038 kez okundu

GoodWe, konut ve küçük ticari projeler için piyasadaki en iyi seçenek olan 17-25kW'lık SDT G2 Serisi inverter çözümünü piyasaya sürdü. SDT G2 Serisi; son derece verimli çalışıyor, kurulumu kolaydır ve en gelişmiş güvenlik özellikleri ile donatıldı. Kullanıcının; PV santralinden canlı verileri görselleştirmesini sağlayan ve ömür boyu ücretsiz olan hepsi bir arada izleme çözümü Akıllı Enerji Yönetim Sistemi (SEMS) ile birlikte sunuluyor.

SDT G2 Serisi Tasarım ve Güçlü Teknik Özellikler
GoodWe SDT G2 Serisi inverter, özellikle üç-fazlı konut ve küçük ticari projeler için tasarlandı. SDT G2 Serisi’nin avantajlarından biri; kullanıcı dostu kompakt tasarım olması. SDT G2 inverter, ilk nesilden %45 daha küçük ve piyasadaki diğer rakip ürünlerden çok daha teknolojik. Hafifliği ve küçültülmüş boyutu sayesinde kolayca taşınabilir; montajı ve bakımı son derece kolay. Ayrıca, %50 daha fazla DC güç giriş kapasitesi ve %10 daha fazla AC güç çıkışı sunuyor. Bu da onu, son derece güçlü ve akıllı hale getiriyor. SDT G2, %98.4'e kadar maksimum verim sağlıyor. Buna ek olarak; SDT G2 Serisi inverterler, kullanıcı arayüzünü daha pratik ve kullanışlı hale getiren entegre parlak LCD ekran ile sunuluyor.

Gelişmiş Güvenlik, Koruma ve Arıza Tespiti
Hem DC tarafı hem de AC tarafı, inverteri elektrik dalgalanmalarından korumak için aşırı gerilim koruması ile donatıldı ve bu şekilde, tüm PV sisteminin maksimum güvenliği sağlanıyor. SDT G2, Ark-Arıza Devre Kesicisi (AFCI) ile entegredir ve inverterin ark hatası arızasını tespit etmesini sağlayarak; SDT G2 Serisi inverteri, O&M açısından akıllı bir cihaz haline getiriyor. İnverter, ömür boyu ücretsiz SEMS izleme çözümü ile birlikte sunulduğundan; izleme sistemleri aracılığıyla alarm gönderebiliyor ve devreyi aynı anda kesebiliyor; böylece, yangın tehlikesi riskini azaltılıyor. SEMS, hepsi bir arada izleme çözümleri ile arızaların izlenmesine yardımcı oluyor; inverter arıza tespiti yaparak, PV tesisini güvenli tutmak ve korumak için öneriler sağlıyor.

Gelişmiş Havalandırma Sistemi
SDT G2 inverterleri, zorlu koşullar altında çalışmak üzere tasarlandı. Aşırı ısı ve komponent işletme ısısı, normal şartlarda inverterlerin ömrünü ve verimliliğini azaltıyor. GoodWe’nin SDT G2 Serisi inverterleri bu soruna en iyi çözümü sunacak şekilde üretildi. İnverterler, sağlam ve zorlu ortamlara hazır hale getirildi; gelişmiş bir havalandırma sistemi ile SDT G2 Serisi inverter, sıcak ortamlarda bile ısıyı verimli bir şekilde dağıtabiliyor ve inverter çalışmasını max verimde tutabiliyor.

Veri Güvenliği
İnverterin, veri kesme noktasını devam ettirme işlevi var; bu da çevrimdışı olunup, sunucuya yeniden bağlandığında izleme sistemindeki tüm verileri yeniden yükleyebileceği anlamına geliyor. Veriler, aktarım işlemi sırasında şifreleniyor ve sunucudaki veriler yedekleniyor. Tüm bu özellikler sayesinde %100 veri güvenliği sağlanıyor.

En Güvenilir İnverter Şirketi
GoodWe inverterleri, güvenilir çalışma ve mükemmel performans sunuyor. Bu sayede, dünya çapındaki firmalar ve müşteriler tarafından iyi tanınıyor. GoodWe’nin felsefesi; benzersiz bir satış sonrası hizmet sunarken; mevcut en gelişmiş bileşenleri ve teknikleri tanımlayıp sürece entegre ederek, müşterilerle her zaman kazan-kazan ortaklıkları oluşturmaktır. Teknolojik inovasyon, GoodWe’nin temel yetkinliğidir. İki farklı Ar-Ge merkezi ve geniş Ar-Ge ekibi ile GoodWe; konut, ticari ve endüstriyel ölçekli PV sistemleri için kapsamlı bir ürün ve çözüm portföyü sunarak, performans ve kalitenin tüm ürün yelpazesinde bir arada olmasını sağlıyor.

 


 


İlginizi çekebilir...

Friterm İleri Mühendislik Çözümleri: Projeye Özel IQF Evaporatörler

Bu yazı; Friterm tarafından tasarlanan ve üretimi gerçekleştirilen, projeye özel NH3, COâ‚‚ ve FREON'a uygun dizayn edilmiş IQF (Hızlı Şok Donduru...
20 Mayıs 2021

Viessmann'dan Ezberbozan Yeni Nesil Vitodens Serisi

Yeni kontrol paneli konsepti ve göz alıcı dizaynı ile yeni nesil Vitodens gaz yakıtlı cihazlar artık daha çevreci ve daha yüksek tasarruf imkanı sunuy...
20 Mayıs 2021

Teksan Sismik Jeneratör Sertifikası Aldı

Jeolojik yapısı ve jeodinamik konumundan dolayı Türkiye için deprem, gündemin değişmeyen maddesi olmaya devam ediyor....
17 Şubat 2021

 

 • Boat Builder Türkiye
 • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
 • Doğalgaz Dergisi
 • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
 • Tersane Dergisi
 • Tesisat Dergisi
 • Yalıtım Dergisi
 • Yangın ve Güvenlik
 • YeşilBina Dergisi
 • İklimlendirme Sektörü Kataloğu
 • Yangın ve Güvenlik Sektörü Kataloğu
 • Yalıtım Sektörü Kataloğu
 • Su ve Çevre Sektörü Kataloğu

©2021 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.